vin2
vin1
vin3

VINOTÉKA BRIDGE WINE

V osobitém prostředí vinotéky Bridge Wine na Vás čekají průřezově vína z celého světa, z různých kontinentů. Konají se zde řízené degustace a jsme skvělým místem pro pořádání menších rodinných oslav a firemních večírků. Náš kvalifikovaný personál Vám s radostí pomůže s výběrem vína pro Vás nebo pro Vaše blízké.

V naší vinotéce naleznete vína původem od našich německých sousedů nebo z jižanských států jako jsou Francie, Španělsko a Portugalsko. Dále nabízíme vína ze Severní a Jižní Ameriky nebo z Nového Zélandu se svojí věhlasnou odrůdou Sauvignon Blanc. Vína, která v regálu nenajdete, si můžete objednat z tištěného katalogu a zdarma vyzvednout ve vinotéce nebo nechat doručit zcela zdarma až domů, pokud bydlíte v Mostě. Vinné portfolio čítá několik stovek vín.

Vína si mohou u nás pořídit nejen jednotlivci, ale jako dárek mohou posloužit dárkové kazety či balíčky také pro firemní zákazníky nebo zaměstnance. Pro firemní klienty nabízíme řešení na míru v oblasti výběru nejen vína, ale i destilátů jako jsou ročníkové rumy, koňaky, pálenky z výběrového ovoce a další. Nabízíme přípravu balíčků na míru v kombinaci s kávou, čajem a sýry. Připomínáme, že tichá vína jsou daňově zvýhodněna pro firemní klientelu.

Každý klient je pro nás důležitý a vždy se mu osobně věnujeme a chceme, aby si odnesl víno, které mu bude chutnat a sklenka vína pro něj byla zážitkem.

Otevírací doba: pondělí – sobota 13:00 – 18:00 (neděle a jiný čas na základě předchozí domluvy)

Kontaktujte nás:

Add: U Stadionu 714/30 - Most, 434 01

Tel: +420 731 624 572

Email: info@bridge714.cz


Sledujte nás:

mapa-1-1200x563_1_
Copyright © 2023 - BRIDGE714 - Všechna práva vyhrazena.